
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm
- В наявності
- Код: 146472
18 339 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm
Морозильна камера VFH-N171D55G Grunhelm - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 9 кг / добу. У камері 4 об'ємні ящики, корисний об'єм 163 л. Панель керування – електронне. Ступінь заморозки - 4 Star: до -18℃. Тип випарювача - пластинчатий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість дверей | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 кг |
| Вага нетто | 45 кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 575x625x1767 мм |
| Габаритні розміри | 540x660x1705 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кліматичний клас | SN-ST |
| Колір | Графітовий |
| Компресор | Hermetic |
| Корисний об'єм морозильної камери | 163 л |
| Кількість ящиків морозильної камери | 4 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 9 кг/24г |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Да |
| Споживана потужність (ват) | 140 |
| Споживання електроенергії | 0.682 кВт/24 рік |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 277 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип розморожування | No-Frost |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Тип і матеріал ручки | Вбудована |
| Керування | Електронне |
- Ціна: 18 339 ₴


