
Морозильна скриня GRUNHELM CFM100
- Немає в наявності
- Код: 130100
5 999 ₴
Опис Морозильна скриня GRUNHELM CFM100
Морозильну скриню Grunhelm CFM100 часто використовують як у підприємницькій діяльності: магазини, кафе, ресторани, так і в побутовій, для зберігання їжі. Вона з легкістю заморозить м'ясо, птицю, рибу і різні овочі, фрукти і ягоди. Вона також ідеально підійде для охолодження напоїв. Ця модель техніки володіє відмінними характеристиками, завдяки яким користується великим попитом серед користувачів по всьому світу. Акуратна експлуатація забезпечить довгострокове використання.
Потужність її заморозки становить 4.5 кг / 24 ч. Корисний об'єм морозильної камери - 99 л, тому ви з легкістю зможете покласти в неї досить велику кількість різної продукції.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21.3 кг |
| Висота | 545 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 99 л |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 17 рік. |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Кліматичний клас | SN/N/ST/T |
| Колір | Білий |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність заморозки | 4.5 кг/24 рік |
| Тип | Морозильна скриня |
| Холодоагент | R600A |
- Ціна: 5 999 ₴




