
Повербанк Grunhelm GP-02AB 10000 mAh
- Немає в наявності
- Код: 108763
759 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Grunhelm GP-02AB 10000 mAh — універсальний зарядний пристрій. Матеріал корпусу виконаний із якісного пластику. Пристрій оснащений захистом від короткого замикання, швидкою зарядкою та високоефективною конверсійною системою.
- Універсальний зарядний пристрій (Підходить для Iphone, Ipad, MP3/MP4, PSP, PDA, Cell Phone, MID)
- Аналоговий контроль на основі широтно-імпульсної модуляції (PWM) дозволяє зменшити споживання енергії
- Розумний струмовий шунт
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Вихідні порти | 2xUSB |
| Вхідні порти | Micro USB, Type C |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Захист | від короткого замикання, від перезарядки, від перерозрядки, від перевантаження |
| Конверсія | 90.0% |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Час заряджання акумулятора | 4 години |
| Швидке заряджання | Qualcomm 2.0 |
- Ціна: 759 ₴





