
Портативна колонка GW-102-G зелена Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 105622
441 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Портативна колонка GW-102-G зелена Grunhelm Портативна колонка GW-102-G - якісна зелена модель з насиченим звуком. Колонку можна взяти із собою на вечірку, природу, прогулянку чи пляж. Підключитися до колонки можна за допомогою Bluetooth, карти пам'яті, USB. Час роботи стовпчика 1 год.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth 4.2.2., USB, Карта пам'яті Micro SD |
| Акумулятор | 300 mAh |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 125х75х35мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діапазон частот | 20-20000 Гц |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 1 година |
| Час роботи | 1 година |
| Штрих код | 6902320297419 |
- Ціна: 441 ₴

