
Портативна колонка GW-60-A хакі Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 97505
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Портативна колонка GW-60-A хакі Grunhelm Портативна колонка GW-60-A - якісна модель з насиченим звуком. Колонку можна взяти з собою на вечірку, природу, прогулянку або пляж. Підключитися до колонки можна за допомогою Bluetooth, карти пам'яті, USB або з Mini-jack 3,5 мм. Зручним доповненням колонки є функція гучного зв'язку, а також вбудований мікрофон, за допомогою якого можна швидко відповісти на телефонний дзвінок.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (Mini-Jack) Bluetooth 5.0 USB microSD microUSB |
| Вихідна потужність | 3W*2 |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 80х180х80мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діапазон частот | 200Hz-20 KHz |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Портативна колонка, Кабель micro USB, Гачок, Інструкція |
| Матеріал корпуса | Пластик/Гума |
| Мікрофон | Да |
| Напруга | 3.7V |
| Особливості | Приємний на дотик матеріал, обтічна форма, непомітні кнопки регулювання та улюблені яскраві кольори. З Функцією гучного зв'язку Вбудований мікрофон для відповідей на дзвінки |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи | 03:00:00 |
| Штрих код | 6902020800032 |
- Ціна: 599 ₴

