
Портативна колонка RECA AST-311C
- Немає в наявності
- Код: 124109
357 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Портативна колонка RECA AST-311C Bluetooth 5.0 Час роботи: 3-4 години Батарея 800mAh Потужність: 3W*2 Бездротовий діапазон: 10м
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth |
| Акумулятор | 800 mAh |
| Габарити (ШхГхВ) | 76х76х160 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Камуфляж |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мікрофон | Немає |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи | до 4 годин |
| Частота | 200Hz-20Khz |
| Штрих код | 6902720570778 |
- Ціна: 357 ₴

