
Портативна колонка GW-5120BL Grunhelm
- В наявності
- Код: 149777
5 819 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка GW-5120BL Grunhelm - це компактна та потужна бездротова акустика, створена для тих, хто не уявляє свого життя без якісного звуку. Завдяки стильному чорному кольору, ергономічній формі та багатофункціональності, ця колонка стане ідеальним супутником на пікніку, під час велопрогулянки або просто вдома.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.13 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | V5.3 |
| Інтерфейс під'єднання | USB(5B/2A), AUX, TWS,TYРЕ С |
| Аксесуари | Зарядний кабель (USB), Кабель (AUX) |
| Акумулятор | 7.4 B, 5000 МАГ |
| Батарея | LITHIUM ION 21700 |
| Вага брутто | 5 кг |
| Вихідна потужність | Номінальна: 60 BT Пікова: 120 ВТ |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 174*174*368 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист | IPX5 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особливості | Металева ручка з преміальним покриттям забезпечує зручне перенесення на вулиці. Зручний інтерфейс з великими фізичними кнопками. TWS синхронізація двох колонок. |
| Розмір дінаміка | 4* 2,75 |
| Розмір дінаміка сабвуфер | 4*1,5 |
| Тип | Портативна колонка |
| Функція Power Bank | 5V, 1A |
| Час заряджання | 5 годин (5В/2A) |
| Час роботи | На 50% гучності: 5 годин. На 100 % гучності: 2 години. |
| Частотний діапазон | 50 ГЦ — 20 КГЦ |
- Ціна: 5 819 ₴

