
Портативна колонка GW-7200BLM Grunhelm
- В наявності
- Код: 149775
6 789 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка GW-7200BLM Grunhelm - це компактна та потужна бездротова акустика, створена для тих, хто не уявляє свого життя без якісного звуку. Завдяки стильному чорному кольору, ергономічній формі та багатофункціональності, ця колонка стане ідеальним супутником на пікніку, під час велопрогулянки або просто вдома.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | V5.3 |
| Інтерфейс під'єднання | USB(5B/2A), AUX, TWS |
| Аксесуари | Зарядний кабель (USB), Кабель (AUX). Мікрофон. Ремінець для транспортування. |
| Акумулятор | 11.1 B, 7000 МАГ |
| Батарея | LITHIUM ION 21700 |
| Вага брутто | 6 кг |
| Вихідна потужність | Номінальна: 100 BT Пікова: 200 ВТ |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 206*206*385 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист | IPX5 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особливості | RGB - підсвічування. Кнопки керування та інтерфейс. Синхронізаціядвох колонок. |
| Розмір дінаміка | 4*2.5" |
| Розмір дінаміка сабвуфер | 1*5.25" |
| Тип | Портативна колонка |
| Час заряджання | 5-10 годин (5В/2A) |
| Час роботи | На 50% гучності: 11 годин. На 100 % гучності: 3 години. |
| Частотний діапазон | 40 ГЦ — 20 КГЦ |
- Ціна: 6 789 ₴

