
Фен 1600 Вт GHD-165 BLI Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -147288
2 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен для сушіння волосся 1600Вт, GHD-165BLI, BLDC потужний двигун (110000 об/хв) Grunhelm
- 2 швидкості
- з іонізацією,
- інтелектуальне управління теплом (NTC)
5 температурні режими:
- холодний
- теплий
- гарячий
- циркуляційний
- дитячий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Габарити упаковки | 335х160х90.8 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Двигун | BLDC 110000 об/хв |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | - Фен- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220 В / 50 Гц |
| Насадки | З магнітним кріпленням |
| Потужність | 1600 Вт |
| Реверс | Да |
| Режими роботи | -холодний -теплий -гарячий -циркуляційний -дитячий |
- Ціна: 2 199 ₴










