
Фен GHD-280PU Grunhelm
- В наявності
- Код: 148891
1 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен GHD-280PU Grunhelm - це ідеальний інструмент для швидкого та якісного сушіння і укладання волосся. Завдяки високій потужності та гнучким налаштуванням, він забезпечує професійний догляд у домашніх умовах, допомагаючи створити ідеальну зачіску, зберігаючи здоров'я та блиск волосся.
- Насадка, що обертається на 360°
- Магнітна насадка легко повертаєть-ся і надійно фіксується під будьяким кутом, що забезпечує зручне сушін-ня з будь-якої сторони.
- 2 швидкості та 4 температурні режими
- Холодне, тепле, гаряче повітря або комбінований режим - обирайте комфорт на дотик.
- Інтелектуальний індикатор температури
- Кольорове підсвічування змінюється відповідно до обраної температури: холодне, тепле, гаряче, динамічний перехід у комбінованому режимі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.485 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Вага брутто | 0,915 кг |
| Габарити | 91x70x282 мм |
| Габарити упаковки | 85x158x328 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Двигун | BLDC |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація | Фен. Картонна упаковка. Інструкція. Гарантійний талон. |
| Країна походження | Китай |
| Насадки | З магнітним кріпленням |
| Номінальна напруга | ~220-240 В В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт W |
| Номінальна частота | 50-60 Гц |
| Реверс | Да |
| Штрих код | 6990001488911 |
- Ціна: 1 899 ₴






