
Фен-щітка GHD-835 Grunhelm
- В наявності
- Код: 147652
1 399 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен-щітка GHD-835 Grunhelm
Фен-щітка для укладання волосся GHD-835 має обертовий кабель на 360° та потужність 1200 Вт. З рівні потужності.
З комплектом насадок:
- Стайлер
- Насадка-браш
- Насадка-концентратор
- Насадка для завивки волосся (2 шт.)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.716 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 180х87х338 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Стайлер — Насадка-браш — Насадка-концентратор — Насадка для завивання волосся (2 шт.) - Картонна упаковка - Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Насадки | 4 шт. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рівень потужності | 3 |
- Ціна: 1 399 ₴









