
Grunhelm GHB-755B Плойка для волосся 25 мм (чорна)
- Немає в наявності
- Код: 69464
539 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GHB-755B Плойка для волосся 25 мм (чорна) Ні для кого не секрет, що кожна дівчина хоче завжди бути прекрасною і чарівною. І, звичайно, особливу увагу сьогодні приділяється саме зачісці. Адже красива укладання завжди піднімає настрій і самооцінку, а також робить нас ще більш впевненими в собі, що є відмінним підставою для поліпшення самопочуття і загального стану здоров'я. Використовуючи плойку Grunhelm GHB-755B, Ви можете створювати бездоганний образ кожен день, витрачаючи на це мінімум часу. Модель володіє великим діаметром нагрівального елементу - 25 мм, що дозволяє створювати спіралі великої величини, які вам безумовно сподобаються. Керамічне покриття робочого елемента, забезпечує більш дбайливе ставлення до волосся, а також велику хімічну стійкість в порівнянні з іншими видами покриттів. Поверхня швидко і рівномірно нагрівається, локони добре ковзають по поверхні без ефекту тертя. Що стосується конструкції, то плойка отримала компактний і легкий корпус, зі спеціальною петелькою для зручного зберігання. Безпечне використання забезпечується наявністю системи захисту від перегріву, пластикової підставки і термоізольованого наконечника, який завжди залишається холодним. Мережевий шнур має можливість обертання на 360 ° і довжину 1.8 м, чого цілком достатньо, щоб процес укладання був комфортним з максимальною свободою дій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 кг (нетто)/0.37 кг (брутто) кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 340х50х75 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Додатково | Світловий індикаторОбертання кабелю 360° |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Плойка - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 200°C |
| Напруга/частота | 220 В / 50 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | керамічне |
| Потужність | 25 Вт |
| Штрих код | 6902017007567 |
- Ціна: 539 ₴



