
Grunhelm GHD-3275C Фен (чорний)
- Немає в наявності
- Код: 78282
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GHD-3275C Фен (чорний) Невеликий дорожній фен, який завдяки наявності двох швидкісних режимів допоможе швидко висушити волосся і створити чарівну зачіску. Головною перевагою пристрою є можливість складання ручки, що дозволяє компактно укомплектувати його в невелику дорожню сумку. Незважаючи на свої компактні розміри, прилад має високу потужність в 1600 Вт, котрого більш ніж достатньо, щоб зробити процес укладання максимально швидким і ефективним. Залежно від типу і стану волосся ви можете вибрати найбільш оптимальний режим роботи. Насадка-концентратор забезпечує сильний потік гарячого повітря безпосередньо на окремий локон, сприяючи створенню більш об'ємною укладання. Для власник тонких і ламких волосся, передбачена окрема кнопка подачі холодного повітря. Вона не тільки забезпечить дбайливу сушку, а й за рахунок ефекту різниці температур, дозволить надійно зафіксувати фінальний результат. У процесі використання фена ваші рухи не будуть скутими, так як мережевий шнур має довжину 1.8 м. Ви зможете з комфортом проводити сушку не відчуваючи при цьому ніяких незручностей. Також важливою перевагою є можливість зняття задньої кришки для полегшення догляду за фільтром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.39 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х82х210 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Додатково | Знімна задня кришкаРучка, що складається. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Фен- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220 В / 50 Гц |
| Насадки | Концентратор |
| Петля для підвішування | Да |
| Потужність | 1400 – 1600 Вт |
| Функції | Холодне повітря |
| Штрих код | 6902017032750 |
- Ціна: 559 ₴

