
Grunhelm GHS-718 Утюжок для волосся 25х100 мм (чорний)
- Немає в наявності
- Код: 69461
299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GHS-718 Утюжок для волосся 25х100 мм (чорний) Універсальний праску для швидкого випрямлення волосся і створення хвилястою укладання. Робочі елементи конструкції мають керамічне покриття, завдяки чому забезпечується максимально рівне ковзання, без сплутування і статичної електрики. Щипці мають велику потужність (40 Вт), миттєво нагріваються і мають один температурний режим з максимальною температурою нагріву 200 ° C. За безпечну роботу без ризику поломки відповідає захист від перегріву і світловий індикатор, який сповіщає, що виріб працює на нагрів. Також модель оснащена функцією блокування ручки і має спеціальну петельку для зручного зберігання на гачку або вішалці. Також вас порадує злегка закруглена форма пластин, яка дозволяє не тільки якісно вирівнювати волосся, але й дозволяють створювати чудові кучері. Довжина мережевого кабелю становить 1.8 м, чого цілком достатньо, щоб ваші рухи не були скуті, а процес укладання був максимально зручним і комфортним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 кг (нетто)/0.31 кг (брутто) кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 340х50х75 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Додатково | Плаваючі пластиниЗамок блокуванняСвітловий індикаторОбертання кабелю мережі 360°Максимальна температура нагрівання 200°C |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Праска для волосся - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 200 ° |
| Напруга/частота | 220 В / 50 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | керамічне |
| Потужність | 35 Вт |
| Розмір робочої поверхні | 25х100 мм |
| Тип | Прасування |
| Штрих код | 6902017007185 |
- Ціна: 299 ₴



