
Щипці для волосся Grunhelm GHS-722
- Немає в наявності
- Код: 94204
339 ₴
Опис щипців для волосся Grunhelm GHS-722
Робочі елементи конструкції мають керамічне покриття, завдяки чому забезпечується максимально рівне ковзання, без сплутування та статичної електрики.
Щипці мають велику потужність (42 Вт), миттєво нагріваються і мають один температурний режим з максимальною температурою нагріву 200°C.
За безпечну роботу без ризику поломки відповідає захист від перегріву та світловий індикатор, який повідомляє, що виріб працює на нагрівання. Також модель оснащена функцією блокування ручки та має спеціальну петельку для зручного зберігання на гачку або вішалці.
Також вас порадує злегка закруглена форма пластин, яка дозволяє не тільки якісно вирівнювати волосся, але й створювати ефектні кучері. Довжина мережевого кабелю становить 1.8 м, чого цілком достатньо, щоб ваші рухи не були скуті, а процес укладання був максимально зручним та комфортним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Є |
| Вага | 300 г кг |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Колір | Синій |
| Максимальна температура | 220 °C °С |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | Кераміка |
| Потужність | 42 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 60х80х355 мм |
| Частотний діапазон | 50/60 Гц |
- Ціна: 339 ₴






