
Grunhelm GGH-50 Газовий обігрівач
- Немає в наявності
- Код: 30369
6 604 ₴
Опис Grunhelm GGH-50 Газовий обігрівач
Газова теплова гармата GRUNHELM GGH-50, призначена для швидкого і рівномірного обігріву великого приміщення до комфортної температури з використанням балонного або природного магістрального газу. В процесі роботи обігрівач не залишає неприємного запаху, зберігає повітря чистим і свіжим. Принцип роботи апарату полягає в наступному: вбудований потужний вентилятор втягує повітря взятий з приміщення, проганяє його через нагрівальний елемент і гарячим повертає назад в приміщення. Щоб обігріти складське приміщення, станцію СТО, гараж, теплицю, газового обігрівача необхідно всього кілька хвилин. Гармата має високу продуктивність 1500 м3 / год, великий тепловою потужністю в 50 кВт і забезпечує практично 100% спалювання палива.
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
GRUNHELM GGH-50 обладнаний регульованим редуктором подачі газу, контролером полум'я і п'єзоелектричним підпал. Продуманий міцний теплоізоляційний корпус із зносостійким покриттям, забезпечує захист від механічних зовнішніх пошкоджень і тривалий термін служби. Обогреватель простий і практичний у використанні, не вимагає додаткового сервісного обслуговування і спеціального монтажу. Конструкція виконана у формі циліндра, створюючи потужний прямий повітряний потік теплого повітря. При вимкненому нагрівальному елементі може використовуватися як звичайний вентилятор. Модель укомплектована газовим шлангом, редуктором і обладнана газовим пальником. Завдяки наявності зручної рукоятки на верхній частині корпусу, прилад можна з легкістю переміщати в межах робочої зони. Використовувати теплову газову гармату необхідно в добре провітрюваному приміщенні, щоб запобігти сушку повітря і уникнути проблем зі здоров'ям.
Область застосування:
- Сільське господарство
- Будівництво
- Станції СТО
- Складські приміщення
- Рекомендуються для малярів, штукатурів, паркетників, техніків
Особливості:
- редуктор зі шлангом
- регулятор подачі газу
- спеціальне сопло стійке до горіння
- система захисту від перегріву і витоку газу
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 4.29 кг/год |
| Габарити (ШхГхВ) | 580 х 230 х 355 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - газовий обігрівач - газовий шланг - Редуктор - Посібник користувача - Гарантійний талон - Картонна упаковка |
| Контроль полум'я з фотоелементом | Да |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Паливо | Пропан/Бутан |
| Потужність | 105 Вт |
| Продуктивність | 1500 м3/рік |
| Система підпалу | П'єзо |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Температура повітря на виході | 45 ° - 107 ° |
| Теплова ефективність | 98.0% |
| Теплова потужність | 50 кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Газовий |
| Тип керування | Ручний |
| Штрих код | 6906524901233 |
- Ціна: 6 604 ₴

