
Обігрівач дизельний TSD-05C3 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147355
9 690 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач дизельний TSD-05C3 Grunhelm 5 кВт, 195 м. куб/год
6 рівнів потужності
Захист від перегріву
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 0.16-0.37 л/рік |
| Габаритні розміри | 385х240х308 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Дизельне пальне |
| Захист від перегрівання | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 12В/24В/220 В |
| Об'єм бака | 5 л |
| Площа обігрівання | 65 м к.в |
| Потужність | 5 кВт |
| Потік повітря | 195 м. куб/год |
| Тип | Дизельний |
- Ціна: 9 690 ₴









