
Обігрівач електричний РТС-2000S Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -128179
1 050 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач електричний РТС-2000S Grunhelm
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Три режими роботи 25/1000/2000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 195х170х225 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 158 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 1 050 ₴






