
Теплова гармата електрична - BGP1606-03 3,0/0,3 (230В) ТП Р ТЕРМІЯ
- Немає в наявності
- Код: 123000
2 252 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата електрична - BGP1606-03 3,0/0,3 (230В) ТП Р ТЕРМІЯ
- Тепловентилятор BGP1606-03 створює стрімкий спрямований потік теплого повітря на велику відстань завдяки циліндричному корпусу. Особливістю даного тепловентилятора з РТС-нагрівальним елементом є наявність ефекту саморегуляції - при підвищенні температури в приміщенні потужність тепловентилятора зменшується, що дозволяє виключити надмірне споживання електроенергії. Призначений для обігріву та вентиляції побутових, службових, офісних та інших приміщень. Орієнтовна площа обігріву 30 кв.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 200х220х280 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 3 кВт |
| Продуктивність | 200 м3/г |
- Ціна: 2 252 ₴


