
Теплова гармата електрична - РТС-2000D 2.0кВт Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -136907
1 032 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата електрична - РТС-2000D 2.0кВт Grunhelm
- Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Термостат
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Режими роботи 1000/2000 Вт
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 148х120х190 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 148 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
- Ціна: 1 032 ₴




