
Теплова гармата електрична РТС-3000S Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: -147327
1 779 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата електрична - РТС-3000S (3.0кВт, 220В) Grunhelm
- Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Режим вентиляції
- Регулюємий термостат нагріву
- Три режими роботи 25/2000/3000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 217х237х287 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 230 В |
| Потужність | 3000 Вт |
| Потік повітря | 210 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
- Ціна: 1 779 ₴



