
Рівень спиртовий 26063 PROFI магнітний 1800 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER
- Немає в наявності
- Код: 87457
1 750 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий 26063 PROFI магнітний 1800 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER - якісний і точний вимірювальний інструмент, який володіє посиленим магнітом для кріплення до будь-якої металевої поверхні як в горизонтальному, так і в горизонтальному. Профіль виконаний із міцного алюмінію товщиною 1.9 мм. Інструмент зручно лежить в руці завдяки спеціальному матеріалу, а ручки повторюють форму руки, зручно в неї лягають. На корпусі є спеціальні пластикові наконечники для захисту під час падіння.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал | Алюміній |
| Габарити | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 45 °, 90 °, 180 ° |
| Кількість отворів для захоплення | 2 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
| Фіксація | Магніт |
| Штрих код | 6194466874577 |
- Ціна: 1 750 ₴

