
Тепловентилятор електричний - FH-15A Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147239
749 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор електричний – FH-15A (регульована потужність до 2000Вт, 220В) Grunhelm
Тепловентилятор із потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність у пристрої термостата унеможливлює перегрівання електроелементів та передчасну поломку приладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.2 кг |
| Вага нетто | 1 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 265х130х275 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектація | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Монтаж | Підлоговий/настільний |
| Напруга мережі | 220 - 240В |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Потужність | 1000-2000 Вт |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Керування | Механічне |
| Штрих код | 6990001472392 |
- Ціна: 749 ₴



