
Тепловентилятор електричний - FH-30 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147237
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор електричний – FH-30 (регульована потужність до 2000Вт, 220В) Grunhelm
GrunhelmFH-30- це обігрівач з високою потужністю та 2 режимами роботи.
Особливістю тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність.
Модель має легкий невеликий корпус із білого пластику.
Максимальна потужність – 2000 Ватів.
Це дозволяє приладу обігріти кімнату до 20 м². Пристрій можна використовувати як вентилятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 203х132х252 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектація | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 - 240В |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Потужність | 1000-2000 Вт |
| Тип нагрівача | Спіральний |
| Штрих код | 6990001472378 |
- Ціна: 599 ₴



