
Тепловентилятор керамічний - KPT-66B Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147242
2 249 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор керамічний - KPT-66B (регульована потужність до 1500Вт, 220В) Grunhelm
Тепловентилятор з потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність у пристрої термостата унеможливлює перегрів електроелементів та передчасну поломку приладу.
Переваги
- Функція обертання
- ДІЕЛЕКТРИЧНИЙ КОРПУС
- НАЯВНІСТЬ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРА І ТЕРМОСТАТУ
- МАЛА ВАГА І КОМПАКТНІСТЬ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3 кг |
| Вага нетто | 2.2 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 262х267х695 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектація | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Керування | Механічне / сенсорне |
| Штрих код | 69070636341 |
- Ціна: 2 249 ₴



