
Тепловентилятор керамічний - PTC-907B Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 147241
1 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор керамічний - PTC-907B (750/1500Вт, 220В) Grunhelmй
Тепловентилятор із потужністю 1,5 кВт, використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 15 кв.м.
Принцип його дії ґрунтується на тому, що керамічний елемент ефективно нагріває повітря не перепалюючи кисень, а вбудований.
Вентилятор рівномірно розподіляє його у всьому приміщенні.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність та пристрій термостату виключає можливість перегріву.
Електроелементи та передчасну поломку приладу.
Переваги
- Діалектичний корпус
- Наявність терморегулятора та термостата
- Захисна функція вимкнення при падінні приладу
- Мала вага та компактність
- Пульт дистанційного керування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Вага нетто | 1.35 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 213х213х295 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектація | - Тепловентилятор - Пульт дистанційного керування - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа обігрівання | 15 кв.м |
| Потужність | 750 / 1500 Вт |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Штрих код | 6990001472415 |
- Ціна: 1 699 ₴



