
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-N202D60-ZX
- Немає в наявності
- Код: 110853
42 929 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm BRM-N202D60-ZX
Холодильник Grunhelm BRMN202D60ZX прекрасне рішення для приватних або заміських будинків, дач, забезпечує тривале зберігання і заморожування продуктів. Модель має низьку витрату електроенергії відповідає класу енергоефективності A +. Холодильник Grunhelm BRML188M60W має великий обсяг камер, швидке заморожування, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 402 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 202 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 63 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Корисний об'єм морозильної камери | 122 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 256 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 42 929 ₴

