
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-200MLX
- Немає в наявності
- Код: 89953
47 069 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис двокамерного холодильника GRUNHELM GNC-200MLX
Двокамерний холодильник GRUNHELM GNC-200MLX із системою розморожування No Frost управляється електронно, крім цього є дисплей. Його загальний об'єм 360 л, а корисний 321 л, у своїй морозильна камера 76 л, а холодильна 245 л. У холодильній камері 4 полиці, у дверях 6, 1 контейнер для овочів. По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 326 л |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 201 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 63 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 250 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 47 069 ₴










