
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-185HLW2
- Немає в наявності
- Код: 98420
43 189 ₴
Опис холодильника Grunhelm GNC-185HLW2
Холодильник GRUNHELM GNC-185HLW2 із системою No Frost на дві камери (холодильна 225 л, морозильна 95 л) має загальний об'єм 357 л, із нього корисний 320 л. У морозильній камері є 3 ящики, що формують 3 відділення, його потужність 4.5 кг заморожування на добу. У холодильній камері 5 відділень, включаючи зону свіжості та ящик під овочі, полиці із загартованого скла. На дверях встановлено 3 пластикові полиці. Підсвічування активується під час відкриття дверей. Ручки інтегровані у двері.
Такі функції, як швидке заморожування, захист від дітей, "відпустка", електронне управління та дисплей будуть хорошими помічниками при експлуатації холодильника. Потужність увімкнення 100 Вт, клас енергоефективності А+, кліматичний клас SN/N/ST. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 320 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 186 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 67 см |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 95 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 225 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 43 189 ₴






