
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-188ML
- Немає в наявності
- Код: 89951
40 369 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис двокамерного холодильника Grunhelm GNC-188ML
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-188M L із системою розморожування No Frost управляється електронно, окрім цього є дисплей. Його загальний об'єм 305 л, а корисний 302 л, при цьому морозильна камера 78 л, а холодильна 224 л. У холодильній камері 3 полиці, біля дверей 5, 1 контейнер для овочів. По всій камері йде рівномірне розподілення температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 295 л |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 63 см |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 40 369 ₴

