
Grunhelm GNC-188M Холодильник двокамерний
- Немає в наявності
- Код: 89950
26 409 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GNC-188M Холодильник двокамерний Grunhelm GNC-188M - великий двокамерний холодильник класу А +, висотою 1,88 м. Серед його головних переваг слід відзначити, що ця модель дуже містка. Морозилка на 3 відділення розташована внизу (76л). Корисний об'єм холодильної камери - 219 л (загальний обсяг - 298 л). Обладнаний системою No Frost. Відноситься до високого класу енергоефективності (А +). Передбачені полки для овочів, пляшок і 5 дверних кошиків. Потужність заморозки становить 4кг / 24г. Відноситься до кліматичному класу N-T (у вас є можливість використовувати його при температурі +16 - + 38C). Низький рівень шуму (42дБ) забезпечить тиху роботу агрегату.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 61 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 298 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 63 см |
| Дверні кошики | 5 |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | No Frost |
| Ширина | 59.5 см |
| Штрих код | 6902019018813 |
- Ціна: 26 409 ₴







