
Grunhelm GNC-200MX Холодильник двокамерний
- Немає в наявності
- Код: 89952
46 609 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GNC-200MX Холодильник двокамерний Grunhelm GNC-200MX - холодильник двокамерний з корисним об'ємом холодильної камери 250л. Холодильник класу А + з високим класом енергоефективності. Морозилка знаходиться внизу, її обсяг - 56л. Відноситься до кліматичному класу T / N, малошумний (всього 40дБ), холодоагент - No Frost. Потужність заморозки становить 4кг / 24г, цього цілком достатньо, щоб справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. Місткий - має 7 полиць в холодильній камері (3 полки, 4 дверних ящика). У морозильній частини є 3 ящики.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 72 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 360 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 201 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 63 см |
| Дверні кошики | 4 |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 250 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 5 |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | No Frost |
| Ширина | 59.5 см |
| Штрих код | 6902019020021 |
- Ціна: 46 609 ₴




