
Холодильник двокамерний BRH-S173M55-W білий
- Немає в наявності
- Код: 110848
28 749 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник двокамерний BRH-S173M55-W білий Холодильник двокамерний BRH-S173M55-W білий Двокамерний холодильник BRH-S173M55-W має загальний об'єм 246л, об'єм холодильної камери 143л. Холодильник обладнаний нижньою морозилкою на 4 ящики (103л.), 3 скляними поличками із загартованого скла, ящиком для овочів, 3 ящиками, механічним керуванням, інтегрованою дверною ручкою, LED освітленням. Кліматичний клас: STКлас енергоспоживання: А+Рівень шуму Дб: 42dBОб'єм морозильної камери: 103LЗагальний об'єм: 246LОб'єм холодильної камери: 143LСистема охолодження: No-frostТип розморожування: механічнийКількість полиць холодильної Розміри упаковки (ВхШхГ): 1785*575*605
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 173 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 103L |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість ящиків | 4 |
| Напруга | 220 В |
| Рівень шуму | 42dB дБ |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 54.5 см |
| Штрих код | 6902845201366 |
- Ціна: 28 749 ₴




