
Холодильник Grunhelm VCH-S170M60-W білий
- Немає в наявності
- Код: 110861
30 959 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник Grunhelm VCH-S170M60-W білий Холодильник Grunhelm VCH-S170M60-W білий Холодильна камера Grunhelm VCH-S170M60-W зі статичною системою розморожування та механічним керуванням. Холодильник має LED освітлення, збільшений загальний об'єм 355 л (корисний 335 л) завдяки інтегрованому випарнику та стінкам із підвищеною термоізоляцією. Всередині холодильної камери 6 полиць із загартованого скла та прозорий ящик для овочів із міцного прозорого пластику, 5 лотків на дверях. Холодильник Grunhelm VCH-S170M60-W має вбудовані ніжки та ручку. Бічні стінки мають додаткове поліуретанове покриття. Є можливість використовувати як Side-by-Side з морозильною камерою Grunhelm VFH-S170M60-W. Основні характеристики: Кліматичний клас: STКлас енергоспоживання: А+Рівень шуму Дб: 42dBЗагальний об'єм л: 335LОбсяг холодильної камери: 335LОб'єм морозильної камери: немаєСистема охолодження: De-frostТип розморожування:Колір похолодання:5 : нетГабарити (ВхШхГ): 1700*600*600Розміри упаковки (ВхШхГ): 1783*650*635Вага нетто / брутто: 5156
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 60 см |
| Дверні кошики | 5 |
| Загальний об'єм | 3 мл |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм холодильної камери | 335L |
| Напруга | 220 В |
| Полиці холодильної камери | 5 |
| Рівень шуму | 42dB дБ |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
| Штрих код | 6902569571189 |
- Ціна: 30 959 ₴






