
Холодильник BRM-L188M60-W Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 110862
30 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Холодильник BRM-L188M60-W Grunhelm кількість ящиків 0 Штрих код:6902823285876
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 298 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 189 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 54.5 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Збереження холоду | 600 хв |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 97 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 197 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 3 шт. |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 59.5 см |
| Штрих код | 6902823285876 |
- Ціна: 30 899 ₴





