
Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 97338
60 309 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm - стильна двухкамерная модель зручного розміру. Модель відрізняється своєю місткістю - загальний обсяг холодильника 416 л. Морозильний відділ - 100 л, складається з 3-х секцій. Система управління електронна. Для зручного використання на двері передбачений дисплей.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 80 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 416 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 см мм |
| Витрата електроенергії | 365 кВт/рік |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глибина | 70 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 316 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Напруга | 220 В |
| Полиця для пляшок | + |
| Полиці холодильної камери | Скло, 3 шт. |
| Потужність заморозки | 12 кг/24 години |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 66.6 см |
| Штрих код | 6902020998845 |
- Ціна: 60 309 ₴




