
Холодильник - BRH-N186D60-W Grunhelm
- В наявності
- Код: 148755
19 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник - BRH-N186D60-W Grunhelm
Холодильник GRUNHELM -BRH-N186D60-W поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів.
Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 293 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 600x600x1860 мм |
| Габарити упаковки | 642x626x1939 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | А + |
| Кліматичний клас | N,ST |
| Компресор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Номінальна напруга | ~220-240В В |
| Номінальна частота | 50/60Гц |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Потужність | 110 Вт |
| Потужність заморозки | 3.8 кг/24 рік |
| Система охолодження | No frost |
| Система розморожування | автоматичний |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.638 кВт/24 рік |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Холодоагент | R600A |
- Ціна: 19 299 ₴

