
Холодильник BRH-N186E60-G, графiт Grunhelm
- В наявності
- Код: 146476
18 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник BRH-N186E60-G, графiт Grunhelm — це сучасний двокамерний прилад, який поєднує в собі елегантний графітовий дизайн, високу функціональність та надійні технології зберігання продуктів. Він ідеально підійде для середніх та великих сімей, які цінують якість та зручність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 13.5 рік |
| Вага брутто | 62 кг |
| Вага нетто | 57 кг |
| Габарити | 600*605*1860 мм |
| Габарити упаковки | 650*635*1939 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Енергоспоживання | 0,745 кВт/24г |
| Клас захисту | клас I |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір | Графітовий |
| Корисний загальний об'єм | 286 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість лотків холодильної камери | 1 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номінальна напруга | 220 - 240 В В |
| Номінальна потужність | 110 Вт W |
| Номінальний струм | 0,8 А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 3,5 кг/24 рік |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Система охолодження | No-frost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Механічне |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 18 999 ₴

