
Холодильник BRH-N186EI68-G Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 149337
20 449 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник BRH-N186EI68-G Grunhelm - поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів. Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 62 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 400 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 68 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 600 x 680 x 1865 мм |
| Габарити упаковки | 624 x 727 x 1920 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | E |
| Захист від ураження електрострумом | клас I |
| Кліматичний клас | SN/N/ST |
| Колір | Графіт |
| Компресор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 127 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 273 л |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Номінальна напруга | ~220-240В В |
| Номінальна частота | 50/60Гц |
| Номінальний струм | 1,3 А |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Потужність | 170 Вт |
| Потужність заморозки | 9 кг/24 рік |
| Система охолодження | No frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0,74 кВт./24 г |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Герметичний, 1 шт. |
| Керування | Електронне |
| Холодоагент | R600A/56г |
| Час зберігання при відключенні живлення (год) | 13г |
| Штрих код | 6990001493373 |
- Ціна: 20 449 ₴

