
Холодильник BRH-N200D60-W Grunhelm
- В наявності
- Код: 148757
17 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Grunhelm BRH-N200D60-W — новий холодильник поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів. Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 326 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 66 кг |
| Вага нетто | 62 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х605х2010 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 621х650х2050 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Заморожування | 3.8 кг/24 рік |
| Клас захисту | I |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Компресор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 243 л |
| Кількість полиць холодильної камери | 3 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальний струм | 0.9 А |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Система охолодження | No-frost |
| Система розморожування | автоматичний |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Керування | ектронне |
| Холодоагент | R600A/49г |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 17 499 ₴

