
Холодильник BRH-S151E57-G Grunhelm
- В наявності
- Код: 144787
11 759 ₴
Холодильник BRH-S151E57-G (static, нижня мороз, 151см, графіт) Grunhelm
Холодильник BRH-S151E57-G Grunhelm - двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 204 л. Морозильна камера на 65 л знаходиться знизу та оснащена 3 ящиками. У холодильній камері 3 полиці, 1 лоток для овочів та фруктів, у двері 3 полиці. Холодильник виконаний із якісної нержавіючої сталі з покриттям проти відбитків пальців, його легко мити і він простий у обслуговуванні. У холодильнику Grunhelm встановлено систему De-frost. Холодильник не потребує розморожування.
Тип холодоагенту R600A
Теплоізоляція циклопентанова
Енергоспоживання 0.622 кВт / 24 г
Захист від ураження електрострумом клас I
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 204 л |
| Клас енергоспоживання | A |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 960 хв |
| Вага брутто | 48 кг |
| Вага нетто | 44 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 550x570x1510 мм |
| Габарити упаковки | 575×605×1558 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоспоживання | 0622 кВт / 24 г |
| Зливний піддон | HIPS/1 |
| Кліматичний клас | N,ST |
| Колір | Графіт |
| Компресор | герметичний |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 65 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 139 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Лоток для яєць | Немає |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Номінальна потужність | 100 Вт W |
| Полиці холодильної камери | 2 |
| Потужність заморозки | 3 кг/24г |
| Потужність розморожування (ват) | 160W |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Да |
| Система охолодження | De-frost |
| Система розморожування | De-frost |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 227 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
- Ціна: 11 759 ₴

