
Холодильник DDH-N177D91-DG Grunhelm
- В наявності
- Код: 144785
28 139 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника DDH-N177D91-DG Grunhelm (графiт, SBS NF, 177см)
GRUNHELM DDH-N177D91-DG Grunhelm — це двокамерний холодильник, загальний обсяг якого 436 л (холодильна камера 291 л, двосекційна морозилка на 145 л). Має високий клас енергоефективності (А+). Висота 1.77 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день.
Особливості моделі DDH-N177D91-DG:
- Холодоагент — No Frost.
- Захист від ураження електрострумом клас I
- Рівень шуму 43 дБ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 75 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 436 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 570 хв |
| Вага брутто | 82 кг |
| Внутрішнє обладнання | Да |
| Габарити | 1770*910*590 мм |
| Габарити упаковки | 1862*972*630 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | Сенсорний |
| Додатково | Супер заморожування. Режим ECO. Режим відпустки. Блокування від дітей. Power-Off Memery. Сигнал відкритих дверей. Shop Show Mode. Multi Air Flow. |
| Заморожування | 10 кг/24 рік |
| Кліматичний клас | N,ST |
| Колір | Графіт |
| Компресор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Кількість полиць на дверях | 7 |
| Кількість полиць холодильної камери | 8 |
| Лоток для кубиків льоду | Да |
| Лоток для яєць | Да |
| Потужність розморожування (ват) | 160 |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Немає |
| Система охолодження | No-frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживана потужність (ват) | 110 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.792 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 289 |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип дверей | SBS |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
| Керування | Електронне |
- Ціна: 28 139 ₴

