
Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-G Графiт
- Немає в наявності
- Код: 146544
16 249 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-G
Холодильник Grunhelm BRH-N167E55-G має сучасний дизайн корпусу, зі розморожуванням No-Frost та електронним управлінням. Має загальний об'єм 228 л, у морозильному відділенні (об'єм 82 л) вміщується 3 ящики.
На дверях розміщено 3 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Енергоспоживання класу A+, кліматичний клас SN, N, ST.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 228 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 57 кг |
| Вага нетто | 52 кг |
| Габарити | 545x620x1670 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 575x667x1743 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Зливний піддон | HIPS/Поряд з компресором |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Колір | Графітовий |
| Компресор | Hermetic |
| Корисний об'єм морозильної камери | 82 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 146 л |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість полиць холодильної камери | 2 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Лоток для яєць | Да |
| Потужність | 220-240v/50Hz |
| Потужність заморозки | 4 кг/24г |
| Підсвітка | LED/ 1W |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Розморожування | No-Frost |
| Система охолодження | No-frost |
| Споживана потужність | 110+K23 Вт Вт |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 323 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Плаский конденсатор |
| Тип і матеріал ручки | Врізна |
| Керування | Електронний |
| Холодоагент | R600а/52г |
- Ціна: 16 249 ₴


