
Холодильник Grunhelm BRH-N181М55-W
- В наявності
- Код: 127630
15 589 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm BRH-N181М55-W
Холодильник Grunhelm BRH-N181М55-W висотою 181 см має дві камери. Корисний об'єм холодильної камери складає 182 л, морозильної — 55 л. В холодильній камері встановлено 4 полки, на яких дуже зручно зберігати продукти. Автономний час роботи 11.5 год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1810 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 51 кг |
| Габарити упаковки | 1885х577х622 см |
| Гарантія | 3 роки. На компресор 10 років роки |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 55 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальна потужність | 110 Вт W |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 0.9 А |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Потужність заморозки | 2.5 кг / 24 рік |
| Система охолодження | No-frost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 15 589 ₴









