
Холодильник Grunhelm BRM-L177M55-W
- Немає в наявності
- Код: 128114
17 479 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm BRM-L177M55-W
Холодильник GRUNHELM BRM-L177M55-W двокамерного типу із системою розморожування Low Frost та механічним керуванням споживає 100 Вт (клас A+), кліматичний клас N/ST.
Загальний обсяг складає 262 л. У морозильній камері з нижнім розташуванням об'ємом 65 л знаходиться 2 відділення. Холодильна камера на 197 л має 5 відділень, що складаються з 4 скляних загартованих полиць та ящика для овочів.
На дверцятах розміщено 3 пластикових полиць.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 44.5 кг |
| Висота | 1773 мм |
| Глибина | 568 мм |
| Ширина | 547 мм |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 262 л |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 65 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 197 л |
| Тип | Холодильник |
- Ціна: 17 479 ₴


