
Холодильник Grunhelm BRM-N188D60-W
- Немає в наявності
- Код: 128108
29 129 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm BRM-N188D60-W
Холодильник Grunhelm BRM-N188D60-W об'ємом 302 л має кліматичний клас N/ST/T і тип холодагенту R600A. Модель заморожує до 4 кг/24 год, клас енергоспоживання А+. Для зручності на дверях встановлені 2 великі та 3 маленькі полиці. Автономний час роботи складає 900 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 302 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1880 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 900 хв |
| Вага брутто | 66 кг |
| Вага нетто | 59.5 кг |
| Габарити упаковки | 1934х657х688 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Енергоспоживання | 0.8 кВт/24 рік |
| Заморожування | 4 кг/24 рік |
| Клас захисту | I |
| Кліматичний клас | N/ST/T |
| Колір | Білий |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 5 (2 вел. + 3 мал.) |
| Кількість полиць холодильної камери | 4+1 ящик (зона свіжості) |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Напруга | 220-240 В |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Охолодження | total No-frost |
| Потужність | 170 Вт |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Електронне (наруж. дисплей) |
| Частота | ≈50 Гц |
- Ціна: 29 129 ₴



