
Холодильник Grunhelm BRM-S177M55-W
- Немає в наявності
- Код: 130110
15 119 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm BRM-S177M55-W
Grunhelm BRM-S177M55-W двокамерний холодильник заввишки 1773 мм. Корисний об'єм холодильної камери становить 197 л, морозильної – 65 л.
Система охолодження Defrost
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1773 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50.5 кг |
| Вага нетто | 44.5 кг |
| Габарити упаковки | 580х600х1810мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 65 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 197 л |
| Кількість камер | Двухкамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 2 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальний струм | 0.6 А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 3 кг / 24 рік |
| Система охолодження | Defrost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Ручний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 15 119 ₴



