
Холодильник Grunhelm TRM-S143M55-W
- Немає в наявності
- Код: 130104
10 409 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm TRM-S143M55-W
Grunhelm TRM-S143M55-W двокамерний холодильник висотою 1430 мм. Корисний об'єм холодильної камери складає 166 л, морозильної — 41 л.
Автономний час роботи 900 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 900 хв |
| Вага брутто | 39.5 кг |
| Вага нетто | 36 кг |
| Габарити упаковки | 585х585х1462 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 166 л |
| Кількість камер | Двухкамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 1 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальна потужність | 80 Вт W |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 0.5 А |
| Потужність заморозки | 6 кг / 24 рік |
| Система охолодження | Defrost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Ручний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 10 409 ₴



