
Холодильник Grunhelm VRM-S49M45-W
- Немає в наявності
- Код: 130106
4 159 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис холодильника Grunhelm VRM-S49M45-W
Grunhelm VRM-S85M47-W однокамерний малогабаритний холодильник висотою 492 мм. Загальний об'єм складає 166 л, морозильної камери — 43 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 13.2 кг |
| Вага нетто | 13.2 кг |
| Габарити упаковки | 490х460х520 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Колір | Білий |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 1 |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Номінальна потужність | 75 Вт W |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 0.5 А |
| Потужність заморозки | 2 кг / 24 рік |
| Система охолодження | Defrost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Ручний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 4 159 ₴



