
Холодильник - GRW-143DD-G Grunhelm
- В наявності
- Код: 143261
9 999 ₴
Холодильник - GRW-143DD-G (графіт, двухк, верх мороз, 143см) Grunhelm
Холодильник GRUNHELM GRW-143DD-G із двома камерами керується механічно, а система розморожування статична. Загальний об'єм холодильника 205 л. У морозильній камері 2 відділення. У холодильній камері знаходиться 2 полиці. Для овочів є 1 контейнер. Має вбудовані ніжки та вбудовану ручку. По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
*виробник залишає за собою право вносити зміни до тих хар-ки без попередження
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 37 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 41 кг |
| Внутрішня лампочка | Да |
| Габарити | 1415х550х580 мм |
| Габарити упаковки | 1415*550*580 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дверні кошики | 3 |
| Енергоклас | А + |
| Зливний піддон | Да |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до +38 C) |
| Колір | Графіт |
| Компресор | герметичний |
| Конструкція | Верхня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний загальний об'єм | 205 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 37 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 168 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Лоток для кубиків льоду | Немає |
| Лоток для яєць | Немає |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Потужність заморозки | 2 кг/24 рік |
| Потужність під'єднання | 220-240v/50Hz |
| Потужність розморожування (ват) | 160 |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Немає |
| Система охолодження | Defrost |
| Система розморожування | Defrost |
| Споживана потужність (ват) | 78 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.6 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 219 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип і матеріал ручки | Пластик |
- Ціна: 9 999 ₴










